Ми, компанія Linde-impex вже давно працюємо на ринку одягу категорії секонд хенд і реалізуємо товари з наших оптових складів. Наша перевага перед аналогічними компаніями-конкурентами полягає в тому, що ціни, які ми пропонуємо за свою продукцію, на порядок нижче інших. Ми працюємо, не задействовуя при цьому ніяких посередників. Завдяки цьому і немає особливих накруток в ціні. Ми здійснюємо закупівлю одягу та взуття секонд хенд безпосередньо зі складів сортувальних фабрик в Європі, а саме – в Німеччині та Англії.

Для того, щоб співпрацювати з нами, досить мати для цього бажання. Ви зацікавлені здійснювати поставки одягу секонд хенд оптовими партіями, великими або дрібними? Або ж плануєте розпочати власну справу? Тоді ми готові представити вам нашу пропозицію щодо співпраці.

Ми не соромимося нікого з наших клієнтів в діях. Прибувши на наші склади, або оформивши заявку на товар sakond hand онлайн по інтернету, ви зможете ознайомитися з повним асортиментом пропонованих товарів, оглянути ту чи іншу упаковку замовляються речей для того, щоб упевнитися в якості. Ми зорієнтуємо вас за цінами і пояснимо, які на даний момент діють знижки та акції. Ціни на реалізований нами секонд хенд є прийнятними, для того, щоб наша співпраця вигідним як для нас, так і для вас. Таким чином, ви без шкоди вашому фінансовому становищу можете придбати цікаву для вас партію товару і значною мірою розширити асортимент свого магазину, щоб тим самим привернути більше клієнтів і отримати прибуток.

Вибираючи певну партію одягу чи взуття, ви можете сміливо вказувати на який вас мішок або контейнер, щоб ознайомитися з його змістом. Ви переконуєтеся в якості нашої продукції, далі узгоджується обсяг партії вашого замовлення, ціна, а також умови доставки.

З кожним нашим клієнтом ми знаходимо спільну мову, практикуючи індивідуальний підхід до кожного. Не важливо – прибутку ви зі своїм транспортом або поки що не знайшли його – ми допоможемо вам у перевезенні придбаного товару або знайдемо відповідний для цих цілей транспорт.

Для наших постійних клієнтів діє гарантована система знижок, тому наші партнери зацікавлені в довгостроковому співробітництві. Ми будемо раді зробити все можливе, щоб весь час нашої співпраці було максимально приємним і плідним, а також вигідним.

 

 

Leave Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *