Взуття сток гуртом Чернівці, Львів, Донецьк, Кривий Ріг, Рівне, Хмельницький, Франківськ, Ужгород, Тернопіль, Луганськ

Стокове взуття,  як і одяг категорії сток - це висококласне нове взуття провідних торгових марок Європи і світу, проте ціна

Европы и мира, однако цена на эту продукцию значительно ниже, чем в фирменных бутиках.

на цю продукцію значно нижче, ніж у фірмових бутіках. Єдина різниця може бути в тому, що асортимент продукції стокового взуття може бути трохи іншим у порівнянні з брендовими магазинами фірм взуття .

Стокове взуття - це взуття, яке з певних обставин не було відправлено на замовлення зі складів виробництва. А оскільки була випущена нова колекція, на останню колекцію взуття ціна знижується і це взуття продається дешевше. Так вона і з'являється на нашому оптовому складі, в зв'язку з чим ми пропонуємо дрібнооптову і крупнооптову реалізацію якісного взуття сток по доступним і привабливим цінами.

Взуття сток, яке ми пропонуємо, розраховане на широку аудиторію покупців, тому співпрацюючи з нами, ви можете в значній мірі розширити взуттєвої асортимент вашоі фірми, залучите ще більшу кількість клієнтів. Реалізоване з нашого оптового складу взуття сток є дуже модним і стильним, здатне догодити вишуканим смакам. Ви можете не сумніватися в якості - оскільки взуття від всесвітньо відомих виробників ще жодного разу не давало засумніватися в тому, що ви будете носити його дуже довго.

В асортименті взуття сток на вагу, гуртом, яке ви можете замовити на нашому оптовому складі, є взуття класичного пошиття, модельне - для вечірнього виходу, більш традиційне - на кожен день, а також моделі для занять спортом, взуття для маленьких діток і для дорослих. Також взуття можна вибирати відповідно до сезону - тобто, придбана вами партія може складатися цілком з зимової або літнього взуття для будь-якої категорії покупців.

Наш оптовий склад співпрацює з фірмами виробниками взуття без посередників, завдяки чому ми не робимо значну націнку на товар. Для наших клієнтів ми робимо все можливе, щоб співпраця з нами залишило приємне враження і бажання продовжувати нашу спільну діяльність. Ми завжди раді надати повну інформацію про колекції стокового взуття, про те, які  будуть ціни, і чи є в даний момент (або будуть незабаром) певні знижки або акції.

Ми працюємо, перш за все, на репутацію, тому взуття, яке ми продаємо, відрізняється чудовою якістю. Це останні колекції, тому клієнти в цьому взутті не будуть відставати від моди. Співпраця з нами буде не тільки приємною, але і продуктивною, і, що важливо - взаємно вигідним.

 

Сток АМЕРИКА літо
Размірний ряд. Модельний ряд.
Ціна 8 євро/кг.
Взуття упаковане у картонні ящики по 20 пар. (15-16 кг. у ящику)
  
Сток кросівки "DONNAY"
Размірний ряд. Модельний ряд.
Різні кольори.
Ціна 16 євро/пара
Сток кросівки "REEBOK"
Размірний ряд. Модельний ряд.
Ціна 20 євро/пара
     
Сток кросівки "NIKE"
Размірний ряд. Модельний ряд.
Ціна 26 євро/пара
 
Сток туфлі STACY ADAMS
підліткові
Размірний ряд. Модельний ряд
Ціна 2,50 євро/пара
 
Сток буци "ADIDAS" (копочки, сороканыжки, футзал)
Размірний ряд. Модельний ряд.
Ціна 26 євро/пара
     
   
Сток АМЕРИКА гумове жіноче

Ціна 7 євро/кг.
Взуття упаковане у картонні ящики по 10 пар. Кожна пара упакована у фірмові сумки (13,5 кг. у ящику).
            
Сток АМЕРИКА зима жіноче і дитяче
Размірний ряд. Модельний ряд.
Ціна 8 євро/кг.
Взуття упаковане у картонні ящики по 10 пар.
 Стокове жіноче модельне взуття фірм MEXX та MORGAN
Взуття упаковане в мішки близько 20 кг в кожному. У мішку 60-80% шкіряного взуття.
Ціна 26 євро/кг