ЦІНА. НАЯВНІСТЬ ТОВАРУ. УМОВИ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ПОСТАВКИ
за тел.:
+38 (050) 873-17-28,+38 (050) 690-77-25

КОРОТКИЙ АСОРТИМЕНТ ТОВАРУ У ФОТОГАЛЕРЕЇ (насніть тут)

Військова форма НАТО – це та одяг, історія якої почалася не так вже й давно. Якщо брати за точку відліку 1968 рік, то до цього часу забарвлення камуфляжу обмежувалася лише стандартним зеленим кольором. У разі, якщо військові потребували більш ретельної маскування, орієнтуючись на певну місцевість, то поверх військової форми надягав додатковий різнокольоровий комбінезон.

Проте, ідея з подвійною одягом прожила недовго, оскільки в умовах підвищених температур (як під час війни у ​​В’єтнамі) надягати подвійну військову форму було вкрай незручно. Щоб хоч якось полегшити свою долю, солдати ухитрялися надягати маскувальні комбінезони на голе тіло. В цілому, дисципліна носіння військової форми неодноразово, а швидше регулярно, порушувалася. Та й у плані витрат виготовлення і використання подвійної камуфляжної одягу себе анітрохи не виправдовувало, і від цієї ідеї довелося відмовитися.

Військова форма військ США (а потім і камуфляж НАТО) почалася змінюватися приблизно з 1978 року. Забарвлення військового одягу придбала камуфляжну забарвлення. Стандартний зелений колір військової форми відійшов на другий план, і вся військова одяг придбала різноманітні малюнки.

Військова одяг солдатів НАТО і США являє собою зелену або камуфльований бойовий одяг, що використовується як у бойових умовах, так і в підготовці, тобто під час польових занятті.

Камуфляжний костюм НАТО, який призначений для бойових дій на території пустелі – це військова форма, пофарбована в стандартну так звану пустельну трехцветку. Такий вид камуфляжу був у спользование військ НАТО під час військових дій, які велися в Сомалі, Іраку та Афганістані. Поряд з пустельній шестицветной розфарбуванням, яка також активно використовується для цього виду територій, ця забарвлення набула найбільшого поширення. Коричневі камуфляжні костюми типу «шоколадний чіп» визнані невдалими і в даний момент використовуються лише для видачі новобранцям в навчальному корпусі, щоб одяг не пропала даремно.
Це на сьогоднішній день основні і стандартні типи забарвлення для камуфляжної військового одягу, які використовуються різними видами військ серед країн НАТО.
 Вся військова одяг НАТО, яку ми реалізуємо, відрізняється винятковою якістю, адже військовий камуфляж НАТО був спеціально розроблений і продуманий до дрібниць, щоб він міг виручити в складну хвилину. Особливо цікавою наша продукція може бути рибалкам і мисливцям, яких в першу чергу цікавить якість і міцність військового одягу НАТО, любителям далеких походів, а також гравцям у страйкбол. 

ЦІНА. НАЯВНІСТЬ ТОВАРУ. УМОВИ ЗАМОВЛЕННЯ ТА ПОСТАВКИ
за тел.:
+38 (050) 873-17-28, +38 (050) 690-77-25

КОРОТКИЙ АСОРТИМЕНТ ТОВАРУ У ФОТОГАЛЕРЕЇ (насніть тут)

Leave Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *