Володіючи достатніми навичками і працюючи тільки з відповідальними фірмами, ми займаємося не тільки продажем одягу секонд хенд, якій привозиться з Англії та Німеччини, але також продажем взуття б / у оптом. Ця продукція – це якісна і модне взуття, яка в парі з доступною ціною для вас стане вельми вигідним придбанням.

Ми поважаємо наших постачальників і клієнтів, тому в наших інтересах закуповувати і реалізовувати безсумнівно якісне взуття і одяг, який збирається і сортується на фабриках в Європі, а саме в регіонах Німеччини та Англії.

За якість пропонованої взуття саконд хенд з Англії та Німеччини ми ручаємося, оскільки наші люди відповідальні за добірку тільки найкращого товару з вже сортованого, який пропонують нам постачальники, тому як контроль за якістю нашої взуття здійснюється в кілька етапів. Крім того, після сортування, взуття, що поставляється з Німеччини та Англії, проходить обов’язковий етап обробки (дезінфекції), для того, щоб при транспортуванні не з’явився характерний запах лежалих речей і щоб убезпечити здоров’я наших покупців.

Якщо ви займаєтеся закупівлею взуття секонд хенд, ми завжди будемо раді новому партнерству і готові надати наші товари оптовими партія прямо зі складу. Завдяки нам ви зможете заощадити час, оскільки ми поставляємо взуття з Англії та Німеччини великим і дрібним оптом. Крім того, ви легко і просто зможете розширити асортимент ваших магазинів за допомогою нашого взуття.

У спектрі реалізованої нами взуття є не лише дорослі товари, серед яких представлені як чоловічі, так і жіночі моделі всіх сезонів, але також і дитяче взуття. Для клієнтів це взуття є однією з найбільш затребуваних категорій товарів, оскільки діти ростуть досить швидко, і міняти взуття їм доводиться набагато частіше. Не всі готові платити великі суми за дитячі кросівки або черевики. У нас же ви можете придбати якісну дитячу взуття, не переплачуючи за неї великих грошей.

У порівнянні з аналогічними фірмами, що реалізовують стару одяг і взуття з Європи, наші ціни набагато нижче, а якість як і раніше на високому рівні. Ми заздалегідь здійснюємо закупівлю товарів у Німеччині та Англії відповідно до сезону, так, щоб ви могли якомога раніше придбати самі новіші і якісні речі по сезону, а ціни на ці товари будуть значно нижчі за ті, які пропонують магазини і ринки.

 

Leave Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *